Oprogramowanie

Wybrane projekty

Projekty VR

Tworzenie własnych scenariuszy szkoleniowych z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości.

  • Technologia Virtual Reality
  • Realizacja scenariuszy szkoleniowych na podstawie projektów Klienta
  • Gotowe scenariusze wykonane w technologii Virtual Reality

Pracownia Virtual Reality w Zakładzie projektuje i przygotowuje interaktywne i responsywne środowiska do przeprowadzania szkoleń oraz egzaminów w technologii Virtual Reality.

Dzięki multimedialnemu kreowaniu komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń możliwe jest wierne odwzorowanie otoczenia, a w połączeniu z symulacją fizyki zwiększenie poziomu odczuwanej imersji oraz realizmu dając wrażenie przestrzennej obecności w pomieszczeniach, wyrobiskach lub halach fabrycznych.

Interakcja z użytkownikiem jest realizowana przez komunikację audiowizualną (obraz oraz dźwięk) podczas gdy kontrolery trzymane w dłoniach imitują dotyk z możliwością przełączania stanów maszyn i urządzeń dając informację zwrotną.

Zakład oferuje zarówno gotowe scenariusze szkoleniowe wykonane w technologii Virtual Reality jak również realizuje scenariusze na podstawie projektów dostarczonych przez Klienta.

Produkty wytworzone w pracowni Virtual Reality mogą być również dostarczane do klienta w wersji „Full Kit” (oprogramowanie wraz z okularami, kontrolerami ruchu, stacjami bazowymi i komputerem gamingowym).

Galeria