Oprogramowanie

Wybrane projekty

PGG Family

PGG Family to centrum korzyści dla pracowników firmy

  • Ponad 80 firm współpracujących
  • Unikalne oferty i bonifikaty
  • Ponad 20 tys. aktywnych uczestników
  • Potencjalny rynek ponad 50 tys. uczestników

PGG Family, to program korzyści, który został pierwotnie stworzony i udostępniony dla pracowników Polskiej Grupy Górniczej i ich rodzin, w chwili obecnej do programu przystępują kolejne firmy zewnętrzne – program ma ambicje stać się programem ogólnopolskim.

Oferty dostępne w PGG Family, to wyselekcjonowane propozycje, dedykowane rabaty i zniżki na usługi bądź produkty, oferowane przez firmy współpracujące w ramach programu. Swoje oferty w ramach programu prezentuje już ponad 80 firm, między innymi Orlen, Lelek, T-mobile, Xiaomi, PZU, Legendia, San & Snow, Philips, Blaupunkt, Flixbus, Hyundai i wiele innych.

Obszerna baza ofert gwarantuje, że każdy Uczestnik Programu znajdzie coś dla siebie. Korzyści wynikające z uczestnictwa, to realna możliwość oszczędności w wielu dziedzinach życia. Program, funkcjonuje i bezustannie rozwija się od 2018 roku.

Serdecznie zapraszamy kolejne firmy do udziału i korzystania z możliwości jakie daje udział w programie, zapraszamy w zarówno partnerów jak i kolejnych uczestników programu.

Wejdź i sam sprawdź ofertę programu PGG Family